Neohodnotené

C30+ Energy Gel s kofeínom Cola - box

C30+ Energetický gél s kofeínom - 12 x 60ml samostatné balenie
Príchuť Cola

Skladom
Kód: 1423
Značka: Neversecond
€42 €3,50 / 1 ks

Naše energetické gély C30+ sú jednoducho tie najlepšie energetické gély, aké kedy použijete. Formulované s minimálnym počtom ingrediencií obsahujú len to, čo potrebujete pre špičkový výkon. Každý energetický gél dodáva presne 30 g energie pomocou nášho komplexu AJ21, zmesi maltodextrínu a fruktózy uhľohydrátov v pomere 2:1, ktorá sa rýchlo vstrebáva, pričom je veľmi príjemná na žalúdok.

Výsledkom je rýchla energia s výrazne zníženým rizikom gastrointestinálnych problémov. Každý gél tiež obsahuje 200 mg sodíka na podporu rýchlejšieho vstrebávania vody. Všetky naše gély sú jemne ochutené a majú nízku viskozitu, takže sa ľahko konzumujú aj počas intenzívnych tréningových a pretekárskych podmienok.

Na rozdiel od našich energetických gélov C30, naše gély C30+ obsahujú 75 mg kofeínu na gél. Bolo klinicky dokázané, že kofeín pri správnej konzumácii zvyšuje športový výkon. Keďže tolerancia kofeínu sa môže značne líšiť, dôrazne odporúčame veľmi pozorne otestovať príjem kofeínu, aby ste presne nastavili správnu dávku.

Veľkosť balíka: 12 - 60 ml jednotiek

Veľkosť porcie: 60 ml na gél
Návod na použitie: Konzumujte 1-3 gély za hodinu intenzívneho cvičenia. Na ďalšie prispôsobenie použite systém Neversecond Guidance SystemTM.

Všetky série produktov sú testované a certifikované Informed Sport bez obsahu zakázaných látok.