Neohodnotené

Normatec Go

Svetoznámy Normatec je teraz k dispozícii v prenosnom formáte na úľavu od bolesti na cestách.

Položka bola vypredaná…
Na objednávku
Kód: 1160
Značka: Hyperice
€369
Kategória: Regenerácia
Hmotnosť: 0.544 kg
Položka bola vypredaná…

Masáž vzduchom, kdekoľvek
Normatec Go od Hyperice poskytuje cielenú masáž pre uvoľnené nohy na cestách. Masážny prístroj Normatec Go je úplne prenosný a poskytuje dynamickú kompresiu vzduchu do lýtkových svalov, čím zvyšuje cirkuláciu a znižuje bolesť a napätie v nohách.

Normatec na cestách
Všetko, čo máte radi na pôvodnom systéme Normatec, je teraz k dispozícii v plne prenosnom a mobilnom systéme. Tieto ľahké nositeľné pomôcky sú schválené TSA a majú nové intuitívne používateľské ovládanie, ktoré vám pomôže udržať sa v pohybe. Žiadne hadice ani samostatná riadiaca jednotka - Normatec Go vám poskytuje dynamickú vzduchovú kompresnú masáž v stoji, za stolom alebo pri relaxácii doma a mimo neho.

Cielená kompresia pre vaše lýtka
Normatec Go je vyrobený špeciálne pre lýtkové svaly, aby prekrvil a zregeneroval celú dolnú časť vášho tela. Lýtkový sval sa často považuje za druhé srdce, pretože zohráva dôležitú úlohu v rámci obehového systému tela. Je vedecky dokázané, že cielená dynamická kompresná masáž lýtok vzduchom výrazne znižuje zápal a bolesť, a zvyšuje prekrvenie celej dolnej časti tela.

Revolučný dizajn a technológia
Normatec Go je vybavený našou revolučnou technológiou HyperSync™, ktorá synchronizuje súpravu návlekov, aby vám poskytla symetrickú masáž. S tromi zónami prekrývajúcej sa 360° kompresie bez medzier, ovládaním cez aplikáciu Hyperice s podporou Bluetooth® a siedmimi úrovňami prispôsobiteľnej kompresie - Normatec Go je najinovatívnejší mobilný dynamický vzduchový kompresný systém na trhu.

Čo robí Normatec?

 • Získajte vedecky podložené zotavenie. Veda je v našej DNA. Normatec vytvorila skupina doktorov a navrhli ho s pomocou špičkových profesionálnych športovcov a odborníkov v oblasti športovej medicíny.
 • Zvíťazte nad boľavými svalmi. Normatec je ako najlepšia masáž vášho života. Je dokázané, že pomáha pri lymfatickej drenáži a znižuje bolesť a bolestivosť, takže už nikdy vás kŕče či ťažké nohy nebudú obmedzovať v každodennom živote.
 • Dodajte svojmu telu energiu. Kompresná terapia Normatec zvyšuje krvný obeh a pomáha vám udržať si plný rozsah pohybu, vďaka čomu budete svieži a oddýchnutý.

Čo je súčasťou balenia Normatec Go?

 • Samotné zariadenie (2 nositeľné zariadenia)
 • 2 nabíjačky USB-C na pripojenie k dvojportovej nabíjačke

Detaily zariadenia

 • Hmotnosť: 0,544 kg
 • Životnosť batérie: až 3 hodiny
 • Rozmery výrobku: 63,5 x 30,5 x 2,5 cm
 • Úrovne kompresie: 7 úrovní
 • Schválené TSA na prenášanie
 • Bluetooth®: Pripojenie cez Bluetooth® k aplikácii Hyperice