• 1 z 4
 

Phantom tréningová maska - čierna

Neohodnotené
 

Phantom Tréningová Maska je športová pomôcka, ktorá ti pomáha posilňovať svaly, ktoré potrebuješ pri každom športe… svaly zodpovedné za dýchanie.

€110
Značka Phantom Athletics
Kategória Phantom Athletics
Zvoľte variant
Kód tovaru 253/M Veľkosť: M Skladom €110
   
Kód tovaru 253/L Veľkosť: L Skladom €110
   
Kód tovaru 253/S Veľkosť: S Skladom €110
   
 

Dýchanie je dôležité pre akúkoľvek fyzickú aktivitu, ale veľakrát mu nevenujeme dostatočnú pozornosť. To sa mení s Phantom Tréningovou Maskou. Núti ťa sústrediť sa viac na dýchanie tým, že obmedzí prietok vzduchu pri nádychu počas tréningu. Nádych je náročnejší, čím posilňuješ svaly zodpovedné za tento proces a následne zvyšuješ výkonnosť pri tréningu alebo súťaži bez masky.

Phantom Tréningová Maska je športová pomôcka, ktorá vám pomáha zlepšovať kondíciu a celkovú výkonnosť, pomáha posilňovať svaly, ktoré potrebujete pri každom športe: Svaly zodpovedné za dýchanie.

Špecifikácia:


- 4 stupne odporu pri nádychu, ktoré možno ľahko nastaviť počas tréningu bez toho, aby ste dali masku dole
- Prémiové materiály ako medicínsky silikón a pružná tkanina
- Anatomický strih, ktorý perfektne sedí počas tréningu a neskĺzne
- Personifikovateľná s vymeniteľnými krytmi a popruhmi v rôznych farbách

 

Ako funguje Phantom tréningová maska

Phantom tréningová maska vám umožňuje ovládať úroveň nádychu obmedzením prívodu vzduchu. Má štyri úrovne - od začiatočníkov, pokročilých, profesionálov až po extrém, ktoré viete jednoducho prepínať počas tréningu bez toho, aby ste museli dávať masku dole. Zvyšovanie odolnosti sťažením nádychu trénujete vaše dýchacie svaly a pomáha vám to stať sa silnejším, zdravším a rýchlejším v rôznych typoch športov.

Trénovanie dýchania je dôležité pre zlepšenie vášho výkonu!

 

Športy:


Phantom tréningová maska zlepšuje váš výkon v nasledujúcich športoch:
Fitness - bojové umenia - beh - Triatlon - Ironman - Futbal - Hádzaná - Volejbal - Basketbal - orientačný beh a mnoho iných

 

Upozornenie:


Phantom tréningová maska (PTM) je tréningová pomôcka, ktorá obmedzuje prísun vzduchu. Ak máte pocit závratu alebo zdravotné problémy, okamžite prestaňte používať PTM.Ak trpíte nejakým ochorením, obzvlášť: astmou, pľúcnou chorobou, srdcovými chorobami, trombózou alebo beriete akékoľvek lieky, alebo ste fajčiarom, konzultujte použitie PTM s vašim lekárom predtým, ako ju začnete používať. V žiadnom prípate nepoužívajte PTM počas dlhšej doby bez súhlasu svojho lekára.Taktiež nespávajte s nasadenou PTM, pretože môže spôsobiť zdravotné riziká. Nepoužívajte PTM ak máte alergiu na silikón. Netrénujte s PTM počas extrémnych horúčav alebo mrazov. PTM nie je prilba ani ochrana úst. PTM neponúka žiadnu ochranu. Vždy trénujte s partnerom, ktorý na vás dohliada počas tréningu s PTM. Používanie PTM je na vlastné riziko. Pred použitím si prečítajte návod na použitie.

Go Create Performance s.r.o. je výhradný distribútor pre SR a ČR.