• 1 z 4
 

Edgar Magnesium Shot

Neohodnotené
 

Vysoko využiteľná forma horčíku s vitamínom B6

od €1
Kategória Edgar. power drink
Zvoľte variant
render magnesium Kód tovaru MAGNESIUM1 ks: 1 ks Vypredané €1
render magnesium krabice Kód tovaru MAGNESIUM10 ks: 10 ks Skladom €9,50
   
 

Chceš, aby tvoje svaly fungovali na plný výkon? Podpor ich správne fungovanie horčíkom v chelátovej forme s veľmi vysokou biologickou dostupnosťou a vstrebateľnosťou. Spolu s vitamínom B6 tiež prispieva k riadnemu fungovaniu nervového systému a znižuje únavu a vyčerpanie.

Daj si Edgar Magnesium Shot s višňovou príchuťou a umožni svojmu telu pracovať na maximum!

Prečo si dať Egar Magnesium Shot

Keď sa v tele zníži hladina horčíku, môžu ho zasiahnuť kŕče, únava, malátnosť alebo tiež bolesť hlavy. K takýmto situáciám najčastejšie dochádza v priebehu náročnej fyzickej aktivity, ale tiež kvôli intenzívnemu stresu.

Edgar Magnesium Shot je tu na to, aby hladinu horčíku čo najrýchlejšie vyrovnal. Na pretekoch ti pomôže v boji proti kŕčom, počas ťažkého dňa zas od únavy. Už sa nikdy nebudeš musieť vzdať! Chelátová forma je totiž veľmi dobre vstrebateľná a účinok tak pocítíš veľmi rýchlo. Spolu s vitamínom B6 horčík podporuje fungovanie nervového systému, bojuje s únavou a prispieva k zdravším kostiam a zubom.

Zloženie

Voda, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), bisglycinát horečnatý, aroma (višňa), prírodné farbivá (betakaroten/betakarotén, apokarotenal, karmína), konzervant (kyselina sorbová), sladidlá (acesulfam K/acesulfám K, sukralóza), pyridoxin.

1 ampulka obsahuje: Magnesium: 375 mg (100 %*),Vitamín B6: 1,4 mg (100 %*)
* DRHP/RVH - denní referenční hodnoty příjmu

 

Doporučené dávkovanie: 1 ampulka (25 ml) denne, po jedle.