Q10 + ALA Fusion

Neohodnotené
 

Q10 Fusion – Výživový doplnok – Kapsulky s antoxidantami koenzýmom Q10, kyselinou α-lipoovou a olivovými polyfenolmi, najmä oleuropeínom.
Koenzým Q10 a kyselina α-lipoová sú životne dôležité kofaktory nášho metabolizmu ako aj kľúčové látky pri získavaní energie z našej potravy. Nezávisle od ich funkcie ako koenzýmy, vlastnia obidve látky vysoký antioxidačný potenciál aj schopnosti riadiť nadradené regulačné systémy prísunu a využitia energie. Toto sú práve tie vlastnosti, ktoré vedú k žiadaným synergizmom pri udržaní zdravého srdca a krvného obehu, zdravej látkovej premeny ako aj zdravého nervového systému.

Dostupnosť Skladom
€44,90
   
Kód tovaru 8588003546753
Kategória aone Healthcare
 
  • Molekulárne zakapsulovaný koenzým Q10
  • Kyselina α-lipoová
  • Polyfenoly z olív
 

Nedostatok koenzýmu Q10 môže byť spôsobený zlou výživou, nefungujúcou biosyntézou, vysokou spotrebou koenzýmu Q10 organizmom alebo kombináciou všetkých troch možností.

Q10 + ALA Fusion ako suplement s koenzýmom Q10, má vynikajúcu vysokú vstrebateľnosť. e to umožnené tzv. molekulárnym zakapslovaním. Znamená to, že každá molekula koenzýmu sa nachádza v akomsi ochrannom cyklodextrínovom košíčku, z ktorého je v tráviacom trakte koenzým Q10 uvoľnený s možnosťou následného vstrebania.

Zloženie: koenzým Q10 zakapsulovaný v γ-cyklodextríne, kyselina alpha-lipoová, želatína (kapsula), oleuropeinové polyfenoly z olív (Olea europaea, plod a list).

Odporúčaná denná dávka: 2×1 kapsula), najmä vo veku nad päťdesiat. Kapsulu zapiť vodou.

Denná dávka: 2 kapsule

Balenie: 60 kapsúl

Upozornenie: Výživový doplnok nie je náhradou rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňujte na suchom, chladnom mieste mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti.

Výživové údaje / 2 kapsule = denná dávka
CoQ10 150 mg
kyselina alfa-lipoová 300 mg
Oleuropein 5 mg
Hmotnosť 0.1 kg